EN UYGUN SÜNNET FİYATLARINI ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN. 0544 662 46 42
Ankara'daki Hastanemizde Bilimsel ve Sağlıklı Sünnet
Erkek çocuklarında doğuştan genetik olarak daima farklılıklar vardır. Nasıl insanlarda, dünyada ne kadar insan varsa, kadın - erkek parmak izleri ve diğer organ yapıları farklı ise, erkek çocuklarında da penis ve deri yapıları, parmak izinde olduğu gibi daima farklıdır. Şöyleki bazı erkek çocuklarında penis derisi uzundur, bazılarında kısadır, bazı çocuklarda penisin boyu ve çapı farklıdır, sağa veya sola doğru dönüktür veya düzdür. Bazı erkek çocuklarında özellikle tombul, kilolu erkek çocuklarında penis gömüktür. Penisin başını bulmak bile zorla olur. Penis derisi bazen olmayabilir veya yarısı olmayabilir. Buna halk arasında peygamber sünneti de denir. Bu durumda genellikle idrar deliği de yerinde olmayabilir. Böyle durumlarda idrar deliği penisin alt kısmında ortalara doğru olabilir, bu durumda sünnet yapılmamalı önce bu anormal durum düzeltilmeli, daha sonra sünnet olmalıdır. Buna tıp literatüründe "epispadias" denir. Tedavisi cerrahidir. "Erkek çocuklarında, penis ve derisinin anatomik, genetik ve metabolik nedenlerle yapılanması farklılık göstermesi nedeni ile, sünnet mutlaka bilimsel olarak, cerrahi olarak, ölçerek ve düşünerek diplomalı cerrahlarca yapılmalıdır."
SÜNNETİ KİMLER YAPAR ve YAPMALIDIR? Günümüzde sünnet birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Bunlar doktorlar, sağlık memurları, fenni sünnetçiler, ameliyathanede çalışan personeller gibi insanlarca farklı metodlarla, farklı ücret uygulamaları ile, açık alanlarda, evlerde, hastanelerde, polikliniklerde, toplu sünnet çadırlarında yapılmaktadır. Çeşitli şartlarda rastgele sünnet yapılması birçok istenmeyen durumlara sebebiyet vermektedir. "Sünnette en doğru işlem: Doktor diploması olup cerrahi uzmanlık belgesi olan kişilerce ameliyathane şartlarında yapılan sünnettir." Niçin cerrahi uzmanlarca yapılmalıdır? • Sünnet sonrası kanama oldu, cerrah değilse dikiş atmasını bile bilmiyorsa ne olacak? • Sünnet yapıldı çocuğa ağrı kesici bir ilaç bile yazamıyorsa, yani reçete yazma yetkisi yoksa ne olacak? • Toplu sünnet uygulaması ile sünnet yapıldı, kanama oldu, sorumlu kim, sünnet yapılan çadır sökülmüş sünneti yapan kişi kim belli değil nasıl olacak? "Görülüyor ki en iyi sünnet ameliyathane koşullarında uzman cerrahlarca yapılan sünnettir." Çok değer verdiğimiz çocuklarımızın, ömründe bir defa yapılacak sünnetinin cerrahi uzmanlarınca yapılması en doğru olandır.
SÜNNET NE ZAMAN YAPILMALIDIR Sünnet, endikasyon varsa her yaşta yapılır. En uygun zaman yeni doğanlarda, bezli durumda iken yapılan sünnettir diyebiliriz. Niçin mi dersiniz? Çünkü yeni doğan erkek çocuklarda, idrar deliği dar olmakta, bezlede sarıldığı için penis başı ile deri arasında kapalı bir boşluk oluşmakta, oluşan boşluk içinde idrar, tortular, deri döküntüleri, mikroplar, mantar, tüy ve pamuk parçaları, ilaç krem atıkları bu cepte ve kapalı olan bu boşlukta iltihap ve apselere, kızarıklıklara, kaşıntılara, şişlik ve ağrılara sebep olmaktadır. Bu nedenlerle çocuklar huzursuzlanmakta ağrı ve ateş olmakta, çocuklarda devamlı ağlamalara sebep olmaktadır. Bunun çözümü ise cerrahi sünnetdir. SÜNNETTE ANESTEZİ Sünnet küçük bir cerrahi işlem olduğu için, lokal anestezi tercih edilmesi uygun olur. Kliniğimizde ameliyathane şartlarında kendimize özel lokal anestezi tekniği uygulanmaktadır. Ancak aile genel anestezi isterse genel anestezi tekniği de kliniğimizde uygulanmaktadır. "Kliniğimizde, sünnette lokal anestezi tekniğimiz + cerrahi sünnet tekniğimiz özel bir şekilde yapılmaktadır."
SÜNNET SONRASI OLUŞAN SORUNLAR VE GİDERİLMELERİ Sünnet sonrası en çok oluşan sorunların başında kanama gelir. Kendi tekniğimizde kanama sorunu olmamaktadır. SÜNNET ÖNCESİ YAPILMASI GEREKEN HAZIRLIKLAR Kundak ve bezli çocuklarda bölgenin yıkanmış ve temizlenmiş olması yeterlidir. Konuşan veya okula giden çocuklarda sünnet hakkında olumsuz hikayeler çocuklara anlatılmamalı şaka bile olsa abartılı aslı olmayan anlatımlardan kaçınılmalıdır.
Anlaşmalı tam teşekküllü hastanelerimizde Sünnet operasyonu Prof. Op. Dr. Mehmet KAYA tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.
Yavrunuzun sağlıklı ve nitelikli geleceği için Bilimsel Sünneti tercih edin
Hakkımızda
Namık Erdem KAYA Hasta İletişim Merkezi sizlere en iyisini sunmaya odaklı bir merkezdir. Şehirdeki en iyi doktoru, hastaneyi ve ekibi sizler için bulur. Sağlığınıza yeniden kavışabilmeniz için tanı, tedavi süreçlerinizi takip eder ...


2017 ve 2018 yılında Sünnet, Bilimsel Sünnet, Yetişkin Sünneti, Sorunlu Sünnet Düzeltme, uzman ve fenni sünnet konularında yönlendirme yapmaktadır.


Merkezimiz bir hastane, tıp merkezi, poliklinik, sağlık kabini veya herhangi bir sağlık kuruluşu değildir. Hasta iletişim merkezidir. Merkezimizden bilgi edinmek tamamen ücretsizdir. Tanı, tedavi, ameliyat ve diğer tıbbi işlemlerin tümünün tam teşekküllü hastanelerde yapılmasını sağlamaktayız.


Namık Erdem KAYA Hasta İletişim Merkezi sizlere en iyisini sunmaya odaklanır...

Namık Erdem KAYA
Hasta İletişim Merkezi
2017 - 2018 Sünnet Fiyatları | Tırnak Batması Ameliyat Fiyatları | Makat Sarkması Ameliyatı Fiyatları

Tags: rektal prolapsus ameliyatı videoları, makat sarkması ameliyatı olanlar, makat sarkması bitkisel tedavi, bağırsak sarkması belirtileri hakkındaki tüm sorular, makat sarkması görüntüleri, makat sarkması uzman, rektal prolapsus ameliyatı oldum, makat sarkması ameliyatı sonrası

YÖNLENDİRME YAPTIĞIMIZ HİZMETLER
Namık Erdem KAYA Hasta İletişim Merkezi
  Çayyolu Çankaya / ANKARA
  0 (544) 662 46 42   |    mektup@namikerdemkaya.com
Diğer Sitelerimiz:
www.tırnakbatması.com | www.makatsarkması.com | www.sunnetfiyatlari.com
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Namık Erdem KAYA tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. © 2017

web.tasarim.namikerdemkaya.com